Spółka żużlowa kontra magistrat

Kto jest winny zamieszaniu i opóźnieniu meczu żużlowego, do którego doszło w Mościcach 6 sierpnia? Działacze spółki żużlowej oskarżają o to magistrat, a urząd miasta odbija piłeczkę w stronę spółki żużlowej.

6 sierpnia Unia rozgrywała u siebie bardzo ważny mecz z drużyną Falubazu Zielona Góra. W tym dniu nastąpiła też premiera długo oczekiwanego systemu identyfikacji kibiców. I właśnie ta inauguracja poszła nie tak jak trzeba. Przed kasami tworzyły się kolejki. Kibice byli wściekli. Mecz został sporo opóźniony.

Działacze spółki żużlowej całą winę zrzucili na tarnowski magistrat. Na oficjalnej stronie żużlowej Unii Tarnów ukazała się informacja, z której wynikało, że to miasto było winne problemom z rejestracją w systemie identyfikacji kibica. . .

Więcej  tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku