Menu

Bogaty strumień nowości wydawniczych w MBP Radłów

Miło nam poinformować Czytelników, że Miejska Biblioteka Publiczna w Radłowie wzbogaciła się  o liczne nowości wydawnicze, zarówno z literatury dla dorosłych, jak również mnóstwo książek dla dzieci i młodzieży. Wśród nowych dzieł literackich, pojawiły się ważne publikacje z psychologii, filozofii, medycyny, religioznawstwa, biznesu oraz świetne poradniki dot. zdrowego stylu życia.

Biblioteka zatroszczyła się też o osoby, które wyczekują lekkiej, rozrywkowej, przyjemnej i relaksacyjnej literatury. Bogata oferta nowości wydawniczych czeka na miłośników czytania, którym życzymy dobrego wyboru i czerpania dużej przyjemności z kontaktu z książką.

W Europie i na świecie książka przeżywa renesans. Młodzież i dorośli, zmęczeni internetyzacją i codziennym pośpiechem, szukają wśród dobrej literatury ukojenia  i oczyszczenia. Najnowsza oferta biblioteki, takie właśnie zapewni działania. Serdecznie zapraszamy do biblioteki i korzystania z nowości wydawniczych, które bardzo polecamy.

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”

Umberto Eco

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>