Podziękowania za Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W tarnowskim magistracie odbyło się spotkanie, podczas którego organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podziękowali za udział w ostatnim finale WOŚP. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele firm i instytucji. Nie zabrakło podziękowania dla tygodnika Miasto i Ludzie za rzetelne informowanie o akcji Jurka Owsiaka w Tarnowie i regionie. Osobne podziękowanie odebrała z rąk Agaty Grudzień nasza dziennikarka Patrycja Kumorek.

Więcej informacji z Tarnowa i regionu w tygodniku Miasto i Ludzie, do nabycia w każdym dobrym kiosku.