Menu

Muzyczna uczta na Dzień Kobiet

DĄBROWA TARNOWSKA. W piątkowy wieczór przed Świętem Kobiet Sala Audytoryjna Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej rozbrzmiewała dźwiękami pięknych, nastrojowych utworów, a wszystko za sprawą koncertu „Jej portret” w wykonaniu Piotra Kity.

Piotr Kita jest finalistą programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka”, absolwentem Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Wykonawcy bliska jest szczególnie stylistyka smooth jazz, swing i ballady pop. Dzięki swemu głosowi wykonawca nadał swoisty, niepowtarzalny charakter wykonywanym utworom.

Muzyczna uczta, która odbyła się w blasku świec dedykowana była wszystkim paniom z okazji ich święta. Swoim niesamowitym głosem artysta oczarował liczną publiczność, która wypełniła salę.

Wśród gości znaleźli się m.in. Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Sarat i Przewodniczący Komisji ds. Oświaty, Kultury i Wychowania Jerzy Żelawski, którzy obdarowali wszystkie panie różami. Po koncercie był czas na spotkanie z artystą, człowiekiem niezwykle ciepłym i sympatycznym, rozmowy i wymianę wrażeń z mijającego wieczoru przy dobrym ciastku, filiżance kawy i herbaty.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>