Menu

Sukces frekwencyjny 3. Festiwalu Psychologii w Tarnowie

Chcemy więcej, festiwal trzeba kontynuować – taka jest większość opinii zamieszczonych w ankietach, które wypełniali uczestnicy poszczególnych zajęć warsztatowych zorganizowanych przez Stowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca”. – To co dla nas najważniejsze, Festiwal, oprócz „stałych bywalców” stowarzyszeniowych wydarzeń, przyciągnął mnóstwo nowych osób zainteresowanych rozwojem osobistym – mówi prezes Weronika Wrzesińska.

Generalnie, podczas Festiwalu, uczestnikom zaproponowano zajęcia o charakterze psychologicznym, filozoficznym, wychowawczym, a nawet spotkanie z grafologiem. Były też bezpłatne konsultacje psychologiczne, z których skorzystało bardzo wiele osób. Nie brakło propozycji dla dzieci. Mowa m.in. o nauce tańca i innych, edukacyjnych zabawach.

– Liczba uczestników warsztatów przerosła nasze oczekiwania. Festiwal psychologii jest z założenia imprezą dla węższego grona odbiorców. Dlatego tak duża liczba uczestników jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem i doskonałym motywatorem– dodaje wiceprezes Sylwia Kopacz.
Festiwal odbywał się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka i prezydenta Tarnowa. Zainaugurował obchody 25-lecia Konwencji o Prawach Dziecka. Zajęcia organizowano w różnych miejscach – w Sali Lustrzanej, w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej oraz w Teatrze. Prelegentami i prowadzącymi warsztaty byli m.in. psycholog i psychoterapeuta Anna Rogowska – Niekowal, filozof i socjoterapeuta Rafał Hańbicki, psycholog Weronika Wrzesińska, grafolog Tina Wieczorek, prawnik Alicja Mól.
Dodajmy, że Stowarzyszenie przyciąga osobowości. Od tego roku, wraz z Weroniką Wrzesińską, całość koordynowała ekonomistka z wykształcenia Sylwia Kopacz. Jest ona jedną z osób, które „sprowadziły” salsę do Tarnowa, członkinią nieformalnej grupy salsowej „Salsa Me Gustas”. W Stowarzyszeniu zajmuje się m.in. logistyką i organizacją poszczególnych wydarzeń.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>