Menu

Tłumy widzów na spotkaniu z Olga Bołądź po projekcji “Służb specjalnych” w kinie Milennium!

Prawdziwe tłumy zgromadziła wczorajsza projekcja filmu “Służby specjalne” w reżyserii Patryka Vegi oraz spotkanie z Olgą Bołądź, odtwórczynią głównej roli w filmie. Sześciuset osobowa sala kina “Millennium” wypełniła się niemal w całości.

“To było jedno z najciekawszych spotkań w moim zawodowym życiu” – podkreślała rozpromieniona bohaterka wieczoru. Dziękując za pomoc w nagłośnieniu wydarzenia, zapraszam na kolejne rozmowy w cyklu “Goście Łukasza Maciejewskiego“: 8 XI – spotkanie z Anką i Wilhelmem Sasnalami, tarnowianami, twórcami filmu “Huba” w całości nakręconego w Tarnowie-Mościcach, który reprezentował polską kinematografię m.in. na MFF w Berlinie, Nowych Horyzontach we Wrocławiu oraz zwyciężył festiwal Ars Independent w Katowicach. Pokaz “Huby” będzie tarnowską premierą filmu. 22 XI – spotkanie z Danutą Stenką, jedną z najwybitniejszych polskich aktorek teatralnych i filmowych, promujące wspólną książkę Danuty Stenki i moją – “Flirtując z życiem” (rozmowa odbędzie się po biletowanym spektaklu “Przebudzenie” z Teatru Syrena w Warszawie – na samo spotkanie które rozpocznie się o 20.30 wstęp jest oczywiście bezpłatny).

Foto:  Michał Gąciarz

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>