Menu

Warsztaty z języka niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Podobnie jak w roku ubiegłym, w program Tarnowskich Piątków Naukowych włączył się Instytut Humanistyczny, który uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych proponuje „Piątki Humanisty” czyli udział w warsztatach językowych.

Niemiecki_Flaga Po raz pierwszy w tym roku akademickim, Zakład Filologii Germańskiej PWSZ w Tarnowie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach z języka niemieckiego Deutsch ist cool. Już 24 października 2014 r., o godz. 16.45 wszystkie zainteresowane osoby będą mogły uczestniczyć w warsztacie „Die Tierwelt ist COOL!” (warsztaty językowe odbywają się w budynku B, sala 028 na parterze).

 Warsztaty „Deutsch ist cool!” są nieodpłatne, otwarte dla wszystkich uczących się języka niemieckiego, odbywają się raz w miesiącu w PWSZ w Tarnowie, trwają 90-120 minut, pozwolą się przekonać, że niemiecki nie jest trudny i warto się go uczyć.

 Zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane z nauczycielami. Nauczyciele proszeni są o przekazanie informacji o liczbie uczniów, którzy zamierzają wziąć udział w warsztatach na adres: deutsch.ist.cool.PWSZ@gmail.com.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>