Menu

Dwór prezydencki odzyskał blask

W Zgłobicach dawny dwór rodziny Marszałkowiczów znalazł nowego właściciela. Jest nim Tadeusz Rzońca wraz z rodziną, który z dawnej siedziby rodowej prezydenta Tarnowa, urządził dom weselny i ekskluzywne miejsce na przyjęcia okolicznościowe.

Tadeusz Rzońca jest właścicielem hoteli Cristal Park w Tarnowie-Mościcach i Dąbrowie Tarnowskiej. Odkupił dwór prezydencki od spadkobierczyni rodziny Marszałkowiczów, Anny Kobryń. Rzońca odrestaurował obiekt i przywrócił mu dawny blask. Obecnie w dworku prezydenckim na dole znajdują się sale bankietowe, na górze – pokoje do spania.

Państwo Rzońcowie wiążą z dworkiem prezydenckim nadzieje na kolejny udany biznes w branży hotelarsko-bankietowej. Urocze miejsce (dworek położony jest na wzgórku, w przepięknym parku), powinno przyciągnąć wielu zainteresowanych.

W dworku zatrudniona została dwa tygodnie temu nowa pani manager. Obiekt został uroczyście otwarty z udziałem wielu tarnowskich, i nie tylko tarnowskich, vipów.

Więcej w tygodniku MiL, w sprzedaży od 8 do 14 sierpnia, w każdym dobrym kiosku i punkcie sprzedaży prasy.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>