3 Piknik Modelarski w Strzelcach Małych (zdjęcia)

W sobotę, 5 lipca, na terenie lądowiska w Strzelcach Małych w gminie Szczurowa odbył się 3 Piknik Modelarski. Organizatorem imprezy, której patronem medialnym był nasz Tygodnik, była Gmina Szczurowa, Lotnicze Stowarzyszenie Szczurowa, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej oraz Komitet Organizacyjny III Pikniku Modelarskiego.

Impreza była okazją do spotkania modelarzy i pasjonatów lotnictwa, a także do prezentacji oraz pokazów modeli akrobacyjnych. Gwiazdą wydarzenia był Uwe Zimmermann, pilot akrobacyjny samolotu Extra 2000.