Beach Park Volley 2014 w Brzesku (zdjęcia)

Za nami eliminacje do finału  Beach Park Volley 2014 .  W sobotnim turnieju pod patronatem  tygodnika Miasto i Ludzie,  na boiskach brzeskiego ośrodka sportu i rekreacji  wzięły udział aż 33 pary z całej Polski! Organizatorzy nie mogli narzekać na pogodę która była rewelacyjna jak i poziom sportowy sobotnich zawodów. Wyniki sobotnich zmagań: Wyniki turnieju żeńskiego:
 1 miejsce: Katarzyna Świeży / Magdalena Tyrańska
 2 miejsce: Marta Szajer / Wioletta Komisarczyk
 3 miejsce: Małgorzata Szajewska / Urszula Kralka

Wyniki turnieju męskiego:
 1 miejsce: Michał Koryciński / Sylwester Janek
 2 miejsce: Sebastian Popek / Tomasz Dudek
 3 miejsce: Karol Szczepanik / Kamil Ślusarczyk Więcej na temat sobotnich zawodów w najbliższym (04.07.2014) wydaniu tygodnika Miasto i Ludzie. Nasza redakcja patronowała temu  wydarzeniu.

Fot. Mateusz Franczyk