Menu

Najlepszy instruktor w Tarnowie

Na tarnowskim rynku szkół nauki jazdy funkcjonują od 2009 roku, ale to właśnie ten rok był dla nich najbardziej obfitujący w wyróżnienia i nagrody. Szkoła nauki jazdy OSK MX zajęła w tegorocznym rankingu Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego pierwsze miejsce zarówno w kategorii instruktorów, jak i ośrodków szkolenia kierowców. W tej pierwszej zwyciężył Bartłomiej Mitera – 73,08% jego podopiecznych zdało egzamin za pierwszym podejściem. Ogółem, 56,41% kursantów z OSK MX zakończyło z powodzeniem egzamin praktyczny na kategorię „B”. Ranking obejmował okres od 19.01.2013 do 19.01.2014.

Jesteśmy niedużą szkołą, mamy 3 samochody, 3 motocykle, niedługo do naszego grona dołączy kolejny, piąty instruktor. Cieszymy się, że skutecznie przekazujemy wiedzę naszym kursantom, mamy nadzieję, że taką tendencję podtrzymamy w kolejnych latach – mówi Bartłomiej Mitera.

W rankingu szkół nauki jazdy, w którym OSK MX zwyciężyło, pod uwagę były brane tylko te ośrodki szkolenia, które funkcjonują na terenie miasta Tarnowa. W tegorocznym klasyfikowane było 13 ośrodków, które spełniały kryterium minimum 30 kursantów, którzy przystąpili do egzaminu na prawo jazdy. Zdawalność nie mogła być niższa, niż 40%.

Te-Ka

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>