• To event minęło.

Dni Żabna

1 sierpnia 2015 - 2 sierpnia 2015

Dni Żabna to coroczna dwudniowa  plenerowa impreza organizowana przez Burmistrza Żabna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Jej głównym celem jest integracja społeczności lokalnej wokół wspólnego wydarzenia, jakim jest święto miasta i gminy.

Impreza odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia
(01.08.2015 r. oraz 02.08.2015 r.) od godz. 16.00 na terenie przy hali sportowej w Żabnie przy ul. Przybyszowskiego.

Gwiazdami Dni Żabna będą: Andrzej Rybiński (w sobotę) i Robert Janowski z zespołem (w niedzielę). Ponadto w sobotę zaplanowane są zajęcia animacyjne dla dzieci, wystąpią lokalne zespoły muzyczne: „Siemacha” z Odporyszowa, „Rusty Cage” z Krakowa, wysłuchamy także koncertu muzyki filmowej w wykonaniu uczniów „Studio Rocka” Pawła Mazura z Tarnowa oraz koncertu Silver Romano. Na zakończenie pierwszego dnia obchodów święta miasta odbędzie się zabawa taneczna do białego rana.

W niedzielę zaprezentują się najmłodsi artyści z gminy Żabno, zagra zespół „Jazzbanda” z Radłowa, wystąpi Amatorski Zespół Teatralny z Niecieczy wraz z zespołem „Bruk – Bend” działającym przy firmie Bruk – Bet, wysłuchamy także koncertu zespołu „40% Bluesa” z Żabna.

Ponadto na uczestników zabawy czeka mnóstwo atrakcji. Będzie wesołe miasteczko, konkursy, pokazy motocyklowe RIDERS of IPA Tarnów oraz gra miejska „Kumasz Żabno”.

Wstęp wolny.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak – Kamysz i Burmistrz Żabna – Stanisław Kusior.

plakat_r_janowski_2000 (Medium)

.a_rybinski_2000 (Medium)