Dwie ofiary śmiertelne w wypadku w Wietrzychowicach

Wczoraj doszło do wypadku śmiertelnego w Wietrzychowicach, miał miejsce przed godziną 23. Kierowca Audi 33-latek wjechał w tył kombajnu rolniczego. Na miejscu zginął kierowca osobówki oraz jego 53-letni pasażer. Kierowca kombajnu to 29-latek, który w chwili wypadku był trzeźwy. Trwają ustalenia co do okoliczności i przyczyn tej tragedii na drodze. Wyjaśni to postępowanie prowadzone przez Komendę Miejską Policji i Prokuraturę Rejonowa w Tarnowie.

Więcej informacji z regionu w gazecie Miasto i Ludzie, w punktach sprzedaży prasy, zapraszamy do lektury: