Koronawirus: 62 nowe zakażenia w Małopolsce

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 29 kobiet i 33 mężczyzn, w wieku od 6 do 92 lat.

Ostatniej doby zachorowały 62 osoby. To 29 kobiet i 33 mężczyzn, w wieku od 6 do 92 lat, z powiatu nowosądeckiego (29 osób), wadowickiego (11 osób), Nowego Sącza (10 osób), Krakowa i powiatu bocheńskiego (po 3 osoby), powiatu oświęcimskiego (2 osoby) oraz limanowskiego, nowotarskiego, suskiego i wielickiego (po 1 osobie). Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 2596 osób.