W Małopolsce 11 kolejnych osób zakażonych koronawirusem

W tej grupie jest 7 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 23 do 77 lat, z Krakowa (3 osoby), Tarnowa (1 osoba), Nowego Sącza (1 osoba), powiatu bocheńskiego (3 osoby), miechowskiego (2 osoby) oraz jedna osoba z innego województwa. 5 osób z tej grupy jest hospitalizowanych (w tym wspomniana jedna osoba z innego województwa, która przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie), pozostałe przebywają w izolacji. Jednocześnie informujemy, że w dotychczasowych zestawieniach WSSE dwie osoby zostały zdublowane – raport został skorygowany. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 380 osób.