W Małopolsce badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 11 osób

W tej grupie jest 3 mieszkańców Krakowa (młoda kobieta, kobieta i mężczyzna w sile wieku), 1 osoba z Tarnowa (młody mężczyzna) oraz mieszkańcy powiatów: krakowskiego (2 młode kobiety i mężczyzna w sile wieku), wielickiego (starsza kobieta), tarnowskiego (kobieta w sile wieku), proszowickiego (starsza kobieta), brzeskiego (młoda kobieta). Aktualnie 4 osoby przebywają w izolacji, a 7 jest hospitalizowanych. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 185 osób.