Książkowe nowości poleca Miasto i Ludzie: Zbuntowana księżniczka. Royal Tom 7

Valentina Fast, Zbuntowana księżniczka. Seria Royal. Tom 7

W Królestwie Viterry nie tylko tożsamość księcia pozostaje tajemnicą, ale również jego siostry. Wychowywana od zawsze w towarzystwie młodych panien Ewelina jest świadoma, że i ona pewnego dnia będzie musiała dokonać wyboru męża. Dziewczyna nie ma na to najmniejszej ochoty i nie rozumie po co te wszystkie sekrety. Kiedy wymknie się na bal maskowy i zaufa przystojnemu Loganowi, wybierze drogę, z której nie ma odwrotu… Bo nawet Ewelina dotąd nie poznała wszystkich tajemnic królestwa pod kopułą. Zamykający serię Royal tom o Wyborze siostry księcia, którego przebieg zaskoczy wszystkich.

Wydawnictwo: Media Rodzina.

Data wydania: 13 marca 2020.

Więcej o książkach w magazynie Miasto i Ludzie: