Menu

Konferencja prasowa Cezarego Tomczyka i Marcina Kierwińskiego po nocnych głosowaniach w Sejmie

– Wiedzieliśmy, że ten tryb głosowania zdalnego zostanie przez PiS wykorzystany do niecnych celów – mówił podczas konferencji przed Sejmem Marcin Kierwiński (KO).

– To była klasyczna pułapka założona przez Jarosława Kaczyńskiego, na którą nie wolno nam się złapać – mówił o wrzuceniu w ostatniej chwili poprawki dotyczącej zmian w kodeksie wyborczym Cezary Tomczyk.

 

🔴NA ŻYWO: Konferencja prasowa Cezary Tomczyk i Marcin Kierwiński po nocnych głosowaniach w Sejmie. Oglądajcie i komentujcie!➡️ Przestrzegaliśmy i ostrzegaliśmy, że PiS wykorzysta tryb zdalny do swoich niecnych zamiarów. Tryb zdalny doprowadził do tego, że polski Sejm został pozbawiony dyskusji i debaty. ➡️ W nocy PiS w ostatniej chwili wrzucił poprawkę zmiany Kodeksu Wyborczego. To była klasyczna pułapka J. Kaczyńskiego, która była obliczona pod to, że opozycja zagłosuje przeciwko pomocy dla Polaków dotkniętych kryzysem. 👉 W Senacie odrzucimy poprawkę dotyczącą zmiany Kodeksu Wyborczego. Teraz najważniejsze jest uruchomienie pomocy dla pracowników i przedsiębiorców w obliczu kryzysu epidemii. Będziemy w Izbie Wyższej składać poprawki od polskich pracowników, pracodawców i nigdy nie damy się wpędzić w żadną cyniczną grę Jarosława Kaczyńskiego.

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Sobota, 28 marca 2020

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>