Książkowe nowości poleca Miasto i Ludzie: Cynamon, sekrety i ja Dagmar Bach Media Rodzina

Książkowe nowości poleca Miasto i Ludzie:

Dagmar Bach, Cynamon, sekrety i ja

Trzeci tom zakręconej, pachnącej cynamonem serii. Mimo że przeskoki do paralelnych światów wcale nie stały się łatwe i przyjemne, Vicky ma wreszcie dobry powód, by się na nie cieszyć. Jednak, jak to w życiu bywa, nagromadzenie rodzinnych sekretów jeszcze bardziej skomplikuje jej sytuację. Bo paralelna Victoria, z którą tym razem przyjdzie jej się zmierzyć, jest bardzo daleka od ideału… Burzliwa trzecia część serii daje odpowiedzi na wiele pytań: Czy zawsze warto mieć pod ręką zestaw do udzielania pierwszej pomocy? Dlaczego konkursy wcale nie są takie złe? Jak to się dzieje, że rodzinne sekrety czasem przestają być sekretami? Rozwiązanie zagadki podróży do innych światów jest na wyciągnięcie ręki!

Wydawnictwo: Media Rodzina.

Data wydania: 6 marca 2020.

Więcej o książkach w magazynie Miasto i Ludzie: