Wesoły Ryjek i wiosna

Książkowe nowości poleca Miasto i Ludzie:

Wojciech Widłak, Wesoły Ryjek i wiosna

Wraz z biegiem miesięcy poznajemy z Wesołym Ryjkiem kolejną, ostatnią już porę roku. Wiosna to czas budzenia się przyrody do życia po zimie, pojawiania się pachnących kwiatów na drzewach, młodych liści i wyższych temperatur. Zabawne opowieści Wojciecha Widłaka oraz ciepłe ilustracje Agnieszki Żelewskiej idealnie wpisują się w tę kolorową porę. Bystry prosiaczek pójdzie na spacer, pobawi się z tatą na świeżym powietrzu, a także będzie poznawał cuda natury razem z rodzicami i swoim najlepszym przyjacielem – żółwiem przytulanką.

Wydawca: Media Rodzina

Data wydania: 13 marca 2020.

Więcej o książkach w magazynie Miasto i Ludzie: