Arena Jaskółka otwarta

W Mościcach oficjalnie otwarto halę sportową Arena Jaskółka. Było symboliczne przecięcie wstęgi i pierwsze występy artystyczne i pojedynki sportowe w nowym, reprezentacyjnym obiekcie.

Gratulacje z okazji uruchomienia Areny, wybudowanej przez miasto wyłącznie z własnych pieniędzy, składali prezydentowi Romanowi Ciepieli przedstawiciele różnych opcji politycznych, którzy zjawili się na uroczystym otwarciu. M.in. gratulacje składał prezes PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz. Wśród osób gratulujących prezydentowi nie zabrakło Czesława Kwaśniaka, lidera Konfederacji Wolność i Niepodległość w regionie tarnowskim.

Podczas inauguracyjnego spotkania w nowej hali była też okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z cheerleaderkami ze Studia Honorata czy też z muzykami z Leliwa Jazz Band. Oba te zespoły umilały uczestnikom pobyt w tarnowskiej Arenie. Była też okazja do zwiedzenia hali i wielu rozmów w kuluarach.