Menu

Jak przeżyć święta i nie zwariować?

Jeśli jesteście zmęczeni świąteczną atmosferą; jeśli nie wierzycie w kolorowe reklamy pełne Mikołajów i choinek; jeśli odkryliście już, że święta rzadko kiedy odpowiadają oczekiwaniom,

ta książka jest właśnie dla Was!

Caroline Hulse w Gorączce świątecznej nocy, debiucie wydanym w aż 15 krajach, konfrontuje magiczną wizję świąt z rzeczywistością. Rozwiedziona para dzieląca się opieką nad córką. I dwójka ich nowych partnerów. Wspólny, niezapomniany wyjazd na święta.
Co może pójść nie tak?

Przygotujcie się na olbrzymią dawkę humoru i prawdę o świętach, której ciężko zaprzeczyć. Pełna przewrotnego humoru i ekscentrycznych bohaterów, takich jak gadający królik Posey, Gorączka świątecznej nocy to niezaprzeczalnie najzabawniejsza powieść świąteczna.

Caroline Hulse – na co dzień pisze, spełniając swoje marzenie o tym, żeby móc pracować w pidżamie. Czasami zajmuje się też zarządzaniem zasobami ludzkimi. Mieszka z mężem i psem w Manchesterze. Gorączka świątecznej nocy to jej debiut, który został wydany w 15 krajach.

Premiera 27 listopada 2019 r., Wydawnictwo Znak

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>