Menu

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 15 Tarnów

Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci do Sejmu, okręg nr 15 – powiat bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki oraz Tarnów:

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin, lekarz medycyny, Kraków, członek partii politycznej: PSL,

2. KORDULA Joanna Ewa, księgowa, Wieliczka, nie należy do partii politycznej,

3. SORYS Stanisław Andrzej, nauczyciel akademicki, Pleśna, członek partii politycznej: PSL,

4. DROŻDŻAK Ryszard, inżynier środowiska, Kamyk, członek partii politycznej: PSL,

5. GAWEŁ Marcin Stanisław, inżynier rolnik, Pałecznica, członek partii politycznej: PSL,

6. KAMIŃSKI Bogusław, ekonomista, Połom Mały, członek partii politycznej: PSL,

7. DUDA Grzegorz, rolnik, Nowopole, członek partii politycznej: PSL,

 8. SKALAK Anna Teresa, nauczyciel, Żabno, członek partii politycznej: PSL,

9. BIEDROŃ Adam Roman, blacharz lakiernik, Łęg Tarnowski, członek partii politycznej: PSL,

10. ŁAKOMA Maria Stefania, rolnik, Przesławice, nie należy do partii politycznej,

11, ZALEWSKI Marian Józef, nauczyciel, Szczurowa, nie należy do partii politycznej,

12. DĄBROŚ Stella Józefa, nauczyciel, Szczucin, nie należy do partii politycznej,

13. ŻAK Tadeusz Kazimierz, szewc, Tarnów, nie należy do partii politycznej,

14. POWROŹNIK Magdalena Anna, agent ubezpieczeniowy, Wola Dębińska, nie należy do partii politycznej,

15. CHMIELA Artur Piotr, budowlaniec, Przebieczany, nie należy do partii politycznej,

16. MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria, lekarz medycyny, Baczków, nie należy do partii politycznej,

17. TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna, nauczyciel, Nowe Żukowice, członek partii politycznej: PSL,

18. MIKOS Marcin Krzysztof, specjalista zdrowia publicznego, Kraków, nie należy do partii politycznej

Lista numer 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PIECZARKA Anna Maria, przedstawiciel władzy samorządowej, Koszyce Wielkie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

2. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa, menedżer ochrony zdrowia, Mystków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

3. WOJTKIEWICZ Michał Jan, parlamentarzysta, Tuchów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

4. RUSECKA Urszula Beata, parlamentarzysta, Wieliczka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

5. KRAJEWSKI Wiesław, parlamentarzysta, Dąbrowa Tarnowska, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

6. SAK Piotr Paweł, adwokat, Tarnów, członek partii politycznej: Solidarna Polska,

7. CZECH Anna Małgorzata, dyrektor generalny, Tarnów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

8. BUKOWIEC Stanisław Marcin, przedsiębiorca, Bochnia, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina,

9. ZAJĄC Mariusz Artur, pedagog resocjalizacji, Bochnia, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

10. KACZMARCZYK Norbert Jakub, parlamentarzysta, Czajęczyce, nie należy do partii politycznej,

11. SORYS Jarosław Jan, kierownik magazynu, Jadowniki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

12. WAJDA Piotr, kierownik biura rachunkowego, Gdów, nie należy do partii politycznej,

13. JACEWICZ Celina Joanna, nauczyciel, Wolica, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

14. JAŚKO Małgorzata Anna, nauczyciel, Tarnów, nie należy do partii politycznej,

15. KOPCZYŃSKA Magdalena Anna, ogrodnik, Pogórska Wola, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

16. ŻUROWSKI Kazimierz Józef, nauczyciel, Tarnów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

17. PIETRUSZKA Dariusz Piotr, politolog, Kraków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość,

18. SKRUCH Wojciech, samorządowiec, Tuchów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. JABŁOŃSKI Jacek Andrzej, przedsiębiorca, Tarnów, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia,

2. WOŹNIAK Jerzy Andrzej, lekarz medycyny, Zakliczyn, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej,

3. SKOWROŃSKA Ewa, krawcowa, Bochnia, członek partii politycznej: Lewica Razem,

4. KOCOŃ Dorota, pielęgniarka, Biskupice Radłowskie, nie należy do partii politycznej,

5. PIWOWARSKI Stanisław Andrzej, chemik, Tarnów, nie należy do partii politycznej,

6. SIENICKA Agnieszka Anna, nauczyciel, Koszyce Małe, nie należy do partii politycznej,

7. CZAPKIEWICZ Antoni, inżynier pożarnictwa, Jankówka, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej,

8. WILCZYŃSKA Maria Bernadeta, przedsiębiorca, Raciborsko, nie należy do partii politycznej,

9. DAŃDA Przemysław Tomasz, dźwigowy, Chorągwica, członek partii politycznej: Lewica Razem,

10. WĘGRZYN Przemysław, informatyk, Tarnów, nie należy do partii politycznej,

11. JEWUŁA Romana Anna, pracownik administracyjny, Tarnów, nie należy do partii politycznej,

12. NIZIOŁEK Renata Lucyna, nauczyciel akademicki, Wieliczka, nie należy do partii politycznej,

13. KONOPKA Liliana Karolina, menedżer, Wieliczka, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej,

14. BOROWICZ Artur Łukasz, przedsiębiorca, Koszyce Wielkie, członek partii politycznej: Lewica Razem,

15. MAŁEK Justyna Magdalena, filolog, Przyborów, członek partii politycznej: Lewica Razem,

16. MROZOWSKI Maciej Jan, menedżer, Buczyna, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia,

17. SERWIN Alicja Łucja, plastyk, Tarnów, członek partii politycznej: Twój Ruch,

18. SZTORC Andrzej Stefan, politolog, Wola Rzędzińska, nie należy do partii politycznej

Lista numer 4 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. KWAŚNIAK Czesław Alfred, ekonomista, Tarnów, członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin,

2. MACOŃ Radosław Michał, inżynier geodeta, Bochnia, członek partii politycznej: Korwin,

3. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz, agent ubezpieczeniowy, Błonie, członek partii politycznej: Ruch Narodowy,

4. ŁACH Barbara Janina, pielęgniarka, Zabawa, nie należy do partii politycznej,

5. POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech, ekonomista, Brzegi, nie należy do partii politycznej,

6. SZUBA Andrzej Piotr, rolnik, Wólka Grądzka, nie należy do partii politycznej,

7. SMOŁA Agata Magdalena, lekarz stomatolog, Nowy Wiśnicz, nie należy do partii politycznej,

8. JEZIOREK Ewelina Anna, pedagog, Poręba Spytkowska, członek partii politycznej: Ruch Narodowy,

9. MUCHA Marta Magdalena, handlowiec, Bochnia, nie należy do partii politycznej,

10. LECHOWICZ Maria Barbara, przedsiębiorca, Tarnów, nie należy do partii politycznej,

11. STACHOWICZ Kamil, tłumacz języków obcych, Wieliczka, członek partii politycznej: Ruch Narodowy,

12. BORYCZKA Alina Barbara, przedsiębiorca, Olesno, nie należy do partii politycznej,

13. SERAFIN Karol Zygmunt, geodeta, Ostrów Szlachecki, nie należy do partii politycznej,

14. SOSIN Maciej Zbigniew, inżynier elektronik, Lednica Górna, nie należy do partii politycznej,

15. NOWAK Jadwiga Maria, pielęgniarka, Nowy Wiśnicz, nie należy do partii politycznej,

16. NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław, student, Marszowice, nie należy do partii politycznej,

17. GAGATEK Krzysztof Grzegorz, ekonomista, Czchów, nie należy do partii politycznej

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI

1. AUGUSTYN Urszula Danuta, poseł, Tarnów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP,

2. WARDZAŁA Robert Marian, menedżer, Tarnów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP,

3. PAJĄK Jacek Paweł, menedżer, Bochnia, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP,

4. PANKIEWICZ Lech Jerzy, lekarz weterynarii, Wieliczka, nie należy do partii politycznej,

5. KRUPA Barbara Maria, lekarz, Dąbrowa Tarnowska, nie należy do partii politycznej,

6. CYGONIK Grzegorz Maciej, przedsiębiorca, Żabno, nie należy do partii politycznej,

7. KRAMARCZYK Jolanta Agata, położna, Kowalowa, nie należy do partii politycznej,

8. JANAS Krzysztof Tadeusz, nauczyciel, Tarnów, członek partii politycznej: Nowoczesna,

9. POLAŃSKA Anna Beata, politolog, Siercza, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP,

10. KRAMARCZYK Adam Marian, inżynier budownictwa, Niepołomice, nie należy do partii politycznej,

11. ROJEWSKI Rafał Leszek, ekonomista, Proszowice, nie należy do partii politycznej,

12. SADKIEWICZ Łukasz, ekonomista, Węgrzce Wielkie, nie należy do partii politycznej,

13. SZKLARSKI Piotr, specjalista bankowości, Kraków, członek partii politycznej: Partia Zieloni,

14. ŁACNA Magdalena Joanna, psycholog, Rzezawa, nie należy do partii politycznej,

15. BŁESZYŃSKA Oliwia Julia, studentka, Kraków, nie należy do partii politycznej,

16. KLUZA Tomasz Antoni, pedagog, Glów, członek partii politycznej: Nowoczesna,

17. GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga, logopeda, Tarnów, członek partii politycznej: Nowoczesna,

18. SAMBOR Bogusław, księgowy, Brzesko, członek partii politycznej: Nowoczesna

Źródło: pkw.gov.pl

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>