Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Krzywym w Żabnie

22 września Gminne Centrum Kultury odwiedzi Andrzej Krzywy – ikona polskiej muzyki rozrywkowej, niezwykle utalentowany i ceniony wokalista, legendarny już lider formacji De Mono.

Podczas spotkania muzyk opowie o książce „Na krzywy ryj. Szczera spowiedź lidera De Mono”. Usłyszymy także największe przeboje zespołu, bowiem w Żabnie towarzyszyć mu będą zaprzyjaźnieni muzycy: Wojtek Klich (gitara), Arkadiusz Boryczka (gitara), Jerzy Drobot (gitara basowa) i Kamil Patulski (perkusja).

Spotkanie z Andrzejem Krzywym w Żabnie odbędzie się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa – Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej – Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.