Zanim wyjedziesz w Bieszczady

Nadchodzi jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Książka „Zanim wyjedziesz w Bieszczady” już od 18 września w księgarniach.

Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina  – dwóch najsłynniejszych leśników w Polsce i kulturoznawca Maciej Kozłowski konfrontują nasze wyobrażenia o krainie studenckich wypadów, hipisów i dzikiej natury z prawdziwym obrazem Bieszczadów – obszaru wysiedleń, zapomnianej wojny domowej, uciekinierów politycznych, watah wilków, ciekawskich niedźwiedzi i surowych praw natury.

Poznajemy losy pustelników, PRL-owskich watażków, dezerterów rodzinnych i ludzi chcących uciec przed miastem do  lasu zatopionego w dymie kopcących retort.