Menu

Nakarm swój mózg – książka Delii McCabe

Oto książka pełna przepisów, porad i sztuczek, dzięki którym twój mózg będzie zdrowy i gotowy do efektywnej pracy!

Nakarm swój mózg

Delia McCabe

Mózg to główny organ odpowiedzialny za funkcjonowanie organizmu, dlatego potrzebuje największej ilości składników odżywczych. Delia McCabe dostarcza fascynujących informacji o produktach mających pozytywny wpływ na jego działanie. Odkrywa całą prawdę o superfoods i udziela cennych wskazówek dotyczących przygotowywania posiłków, które odżywią nie tylko ciało, lecz także umysł.

Wegańskie i bezglutenowe przepisy, z których część nie wymaga nawet gotowania, pokocha cała rodzina, również małe niejadki. Oprócz ponad 100 różnorodnych propozycji śniadań, koktajli, dań głównych czy deserów znajdziesz tu też podpowiedzi, jak je urozmaicać i łączyć.

Dzięki przepisom z tej książki:
• poprawisz koncentrację i pamięć,
• zmniejszysz poziom stresu i niepokoju,
• nauczysz się sprawniej myśleć i działać.

„Prawidłowe odżywianie to ważna składowa dbania o dobre samopoczucie. Autorka proponuje zbilansowane posiłki bazujące na niskoprzetworzonych składnikach. Jej przepisy to bogactwo orzechów, nasion, kasz, warzyw i owoców, czyli produktów wysoce prozdrowotnych, w niebanalnych zestawieniach. ”
dr Justyna Bylinowska, redaktor naczelna dietetycy.org.pl

Efekt uboczny będzie równie niezwykły: osiągniesz odpowiednią wagę, odzyskasz energię, zaczniesz lepiej sypiać – staniesz się szczęśliwszym człowiekiem. Dodaj do swojej diety naturalne i wysokowartościowe produkty, a twój umysł i ciało na pewno ci za to podziękują!

Delia McCabe ukończyła studia magisterskie na wydziale psychologii. Pracuje nad doktoratem poświęconym wpływowi wybranych składników odżywczych na poziom stresu u kobiet. Przez ostatnie 20 lat swojej kariery zawodowej zajmowała się działaniem ludzkiego mózgu i badaniami nad wpływem jedzenia na mózg. Wnioski, do których doszła, są zgodne z tym, w co wierzy od dawna – że odpowiednia dieta ma ogromny wpływ na pamięć, nastrój, koncentrację i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Po sukcesie swojej pierwszej książki zdecydowała się napisać Nakarm swój mózg, żeby zaproponować czytelnikom więcej szybkich i pysznych przepisów, dzięki którym przyrządzanie dań wspomagających pracę mózgu stanie się jeszcze łatwiejsze.

Premiera: 2 października 2019

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>