Muzyczne spotkanie z Andrzejem Krzywym

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane w Żabnie w ramach 3. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Tym razem Gminne Centrum Kultury odwiedzi Andrzej Krzywy – ikona polskiej muzyki rozrywkowej, niezwykle utalentowany i ceniony wokalista, legendarny już lider formacji De Mono, a do tego jedna z najsympatyczniejszych i największych osobowości polskiej sceny muzycznej.

Andrzeja Krzywego mieszkańcy naszej gminy mieli okazję poznać podczas ubiegłorocznych Dni Żabna, na których artysta gościnnie wystąpił z Wojtkiem Klichem. Teraz nadarza się niezwykła szansa na jeszcze bliższe poznanie Andrzeja Krzywego za sprawą spotkania, które odbędzie się 22 września w Centrum Kultury w Żabnie. Artysta z pewnością opowie o swojej autobiograficznej książce „Na krzywy ryj”, nie zabraknie też akcentów muzycznych…

Spotkanie z Andrzejem Krzywym w Żabnie odbędzie się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa – Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej – Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.