Menu

O wyborach i naborze pod Szczepanikiem

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela nie wyklucza, że wystartuje w wyborach do senatu jeśli zajdzie taka potrzeba. – Choć startowałem już trzy razy do Senatu i nigdy nie zostałem senatorem – powiedział po konferencji prasowej włodarz Tarnowa. – Widać tarnowianie bardziej wolą mnie w roli prezydenta miasta i samorządowca.

 

Prezydent wziął udział w plenerowej konferencji prasowej poseł PO Urszuli Augustyn, która podsumowuje już swoją dotychczasową kadencję. Jak powiedziała Pani Poseł, w ciągu trzech tygodni powinny być już znane listy wyborcze Koalicji Obywatelskiej. Najpierw oczywiście musi być dopięty ostateczny kształt koalicji przed wyborami do parlamentu krajowego.

Konferencja odbyła się przy tarnowskim pomniku Jana Szczepanika. Sporo mówiono w jej trakcie także o sprawach oświatowych i naboru do szkół średnich ze skumulowanymi rocznikami.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>