Dni Żabna 2019

Dni Żabna to coroczna plenerowa impreza organizowana przez Burmistrza Żabna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Jej głównym celem jest integracja społeczności lokalnej wokół wspólnego wydarzenia, jakim jest święto miasta i gminy. W bieżącym roku Dni Żabna odbędą się w dniach 27 lipca – 4 sierpnia 2019 r.

W programie m.in.:

1. 07. – Galeria Żabno – koncert zespołu „Baciary”

31.07. – Gminne Centrum Kultury w Żabnie – wernisaż wystawy prac artystów z terenu gminy Żabno
4 sierpnia – plac przy hali sportowej, ul. Przybyszowskiego
15:00 – rozpoczęcie: – animacje dla dzieci
– występ laureatów 2. Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „RECHOTek”
16:00 – koncert zespołu Siemacha SPOT Odporyszów
17:00 – koncert – Klaudiusz Klich z zespołem
18:00 – koncert zespołu 40% Bluesa
19:00 – koncert Michała Mijala
20:30 – gwiazda wieczoru BAJM

Dodatkowo:

Atrakcje dla dzieci: gry i zabawy, ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, wesołe miasteczko oraz lody, wata cukrowa, popcorn i wiele innych.