Honorowy tytuł dla Sybiraczki w Szynwałdzie

W poniedziałek swoje 82 urodziny obchodziła Elżbieta Stepska-Kot ze Skrzyszowa. Z tej okazji mieszkającą w skrzyszowskiej gminie Sybiraczkę radni i wójt zaprosili na uroczystą sesję do Szynwałdu. W dniu urodzin radni postanowili zrobić prezent Elżbiecie Stepskiej-Kot i przegłosowali przyznanie tytułu osoby zasłużonej dla gminy Skrzyszów. Tytuł ten od razu został wręczony m.in. przez wójta i przewodniczącego Rady Gminy. Był też tort jak na urodziny przystało. Elżbieta Stepska-Kot była na sesji w towarzystwie męża.