Srebro w stylu retro wraca do łask! Sprawdziliśmy, jakie kolczyki są na topie w tym sezonie

Każdy sezon rządzi się innymi prawami, szczególnie jeśli chodzi o trendy biżuteryjne. Obok form, które są ponadczasowe i bez względu na obowiązującą modę zawsze będą chętnie kupowane, warto wymienić również te unikatowe. Postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska kolczykom, odbiegającym od typowych modeli, dostępnych na każdym rogu. Choć wcale się tego nie spodziewaliśmy, kolczyki retro szybko skradły nasze serca – chętnie opowiemy Wam więcej!

Styl zamknięty w ozdobnej formie, czyli kolczyki srebrne z kamieniami

Wystarczy przejść się ulicą lub zajrzeć do katalogu modowego, aby zauważyć, że biżuteria wysadzana z kamieniami cieszy się popularnością. Dumnie noszą ją dojrzałe kobiety, a coraz częściej również młode dziewczyny, zafascynowane oryginalnym stylem retro. Na szczególną uwagę zasługują kolczyki srebrne , które zostały zaprojektowane przez miłośników ornamentów. Bogato zdobione, perfekcyjnie wykończone i wzbogacone o detale – takie ozdoby można znaleźć w sklepie Top Silver. Tam srebro zawsze jest na topie, podobnie jak kamienie szlachetne, osadzone w centralnych punktach biżuteryjnych wyrobów.

Kolczyki stylizowane na modę minionych lat doskonale komponują się z rozmaitymi stylizacjami. Dzięki temu można je nosić zarówno do wieczorowych sukni, jak też do zwykłych jeansów uzupełnionych koszulą. Nie dajmy się jednak zwieść: uniwersalny wymiar biżuterii retro nie oznacza, że kolczyki utrzymane w tym stylu są powtarzalne lub, co gorsza, szablonowe. Tak naprawdę trudno jest spotkać dwie kobiety, noszące w uszach identyczne ozdoby retro. Chyba, że są to najlepsze przyjaciółki, które wspólnie zrobiły zakupy w tym samym sklepie. Kolczyki srebrne wysadzane kamieniami zajmują obecnie ważne miejsce na rynku modowym, a realizacje od polskich projektantów zaskakują bogactwem wzorów i subtelną kolorystyką.

Odkryj kolczyki z misternymi zdobieniami, nawiązującymi do okresu secesji

Zamiast typowych celebrytek, pora dać szansę kunsztownej biżuterii, oferującej znacznie więcej niż chwilowy efekt WOW. Kolczyki srebrne od Top Silver to idealny przykład ozdób, które w tym sezonie będą grać pierwsze skrzypce. Misternie wykonane z dbałością o najmniejszy detal, rewelacyjnie zaprezentują się w uchu osoby, mającej słabość do kamieni szlachetnych. Wyobraź sobie, jakie wrażenie zrobią retro kolczyki inspirowane stylem secesyjnym i nie zastanawiaj się dłużej, czy je kupić. To właśnie taka biżuteria będzie dominować tego lata, przyciągając spojrzenia barwnymi kamieniami i niecodziennym wzornictwem. Jeśli poszukujesz oryginalnych kształtów i chcesz rozpocząć przygodę ze srebrnymi kolczykami retro, wybierz się do sklepu internetowego TopSilver i znajdź w ofercie coś dla siebie. Zapewniamy, że niepowtarzalna biżuteria zainspiruje Cię do eksperymentowania z formami i zdobieniami. Przekonaj się na własne oczy!