Menu

Walka przez łzy – historia Teresy Klemańskiej, matki Tomasza Komendy

To opowieść o oddaniu, poświęceniu i przede wszystkim o niezwykłej sile matczynej miłości, która potrafi rozerwać więzienne kraty. Kiedy zapadł wyrok skazujący jej dziecko na 25 lat więzienia, świat się rozsypał.

Jednak nie poddała się i walczyła o syna – Tomasza Komendę – do ostatniej łzy, do momentu, kiedy usłyszała że jest niewinny. Teraz walczy o jego codzienność i uczy jak żyć w świecie, który tak bardzo się zmienił. Przez osiemnaście lat nakrywała stół do wigilijnej kolacji zostawiając jedno wolne miejsce. Nie dla zbłąkanego wędrowcy, a dla własnego syna, niesprawiedliwie skazanego za gwałt i morderstwo. Stała pod drzwiami więzienia i krzyczała, że jeśli on się zabije, ona zrobi to samo. Krążyła po mediach, prokuraturach, odwiedzała prawników z dokumentami w reklamówce przekonując, że jej dziecko jest niewinne. I mimo, że nikt jej nie wierzył, ona nigdy nie utraciła wiary.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>