Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 4 kwietnia 2019r. ok. godz. 9.30 na drodze wojewódzkiej nr 768 w miejscowości Rudy Rysie, w trakcie którego kierujący samochodem ciężarowym w rejonie przejścia dla pieszych potrącił kobietę, w wyniku czego poniosła ona śmierć na miejscu.

Świadków wypadku oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzesku tel. 14 66-26-222 lub na numer alarmowy 112.