Menu

Krótka historia jednego zdjęcia

Krótka historia jednego zdjęcia

Jakub Kuza

FOTOGRAFIE, KTÓRE SKRYWAJĄ NIEZWYKŁE FAKTY I HISTORIE, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT!

„Krótka historia jednego zdjęcia” to fascynująca podróż w głąb opowieści o najbardziej znanych fotografiach w dziejach. Każde zdjęcie ma swoją unikalną i niepowtarzalną historię, podobnie jak ich bohaterowie. Mniej lub bardziej znane wydarzenia, które zachwycały, smuciły lub rozbawiały cały świat. Zajrzeć można na drugi czy nawet trzeci plan po to, aby odkryć, że fotograf uwiecznił osobę, która zmieniła świat.
Zdjęcie z okładki, rozbawiony tłum nowojorskich gapiów, świetnie się bawią podczas, gdy na gzymsie wieżowca, w który się wpatrują stoi samobójca. Słynne zdjęcie marynarza całującego pielęgniarkę w dniu zakończenia wojny. Fotografia stała się kultowa, po latach zostało uznane za symbol molestowania kobiet.
Oto 130 najciekawszych i najbardziej inspirujących zdjęć z fanpage’a „Krótka historia jednego zdjęcia” – strony, którą obserwuje 100 000 osób. Wystarczy zajrzeć na dowolnie wybraną stronę, by zgłębić tajemnicę i historię zdjęć, które poruszyły tłumy.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>