Menu

Prawdziwa Europa zarejestrowała listy

KRAKÓW. 12 tysięcy podpisów poparcia w wyborach do europarlamentu w Małopolsce i Świętokrzyskiem zebrali działacze Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi, którzy w piątek zarejestrowali listy poparcia w delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie.

Paweł Potoczek, Czesław Kwaśniak i Bogusław Rogalski zjawili się w tym celu w krakowskiej delegaturze Biura znajdującego się przy placu Na Stawach 3 w Krakowie. Jak podkreślał Bogusław Rogalski, okręg małopolsko-świętokrzyski jest pierwszym w Polsce, gdzie działacze Ruchu Prawdziwej Europy zarejestrowali listy.

Stało się tak dzięki niezwykłej sprawności organizacyjnej naszego pełnomocnika, tarnowianina Czesława Kwaśniaka – podkreślał dr Rogalski, który będzie otwierał listę Europy Chrtisti w okręgu małopolsko-świętokrzyskim, były eurodeputowany Ligi Polskich Rodzin.

Bogusław Rogalski i Czesław Kwaśniak chcą zbudować mocne struktury Ruchu, również po to, aby w jesiennych wyborach do parlamentu krajowego przekroczyć próg pięciu procent poparcia i wprowadzić swoich przedstawicieli do polskiego parlamentu. Jak twierdzą, w Polsce nigdy nie było Chrześcijańskiej Demokracji z prawdziwego zdarzenia i teraz jest realna szansa na jej utworzenie. Liczą przede wszystkim na głosy tych wyborców, którzy chcą, aby Europa wróciła do swoich chrześcijańskich korzeni.

Na zdjęciach dr Bogusław Rogalski, Czesław Kwaśniak i Paweł Potoczek w gmachu i przed budynkiem Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>