Menu

Cezary Turek zajął trzecie miejsce podczas I Rundy Time Attack Poland

Cezary Turek zajął trzecie miejsce podczas I Rundy Time Attack Poland. Niebezpieczny wypadek wykluczył Krzysztofa Kłusak z walki o podium.                                       

  Wychowankowie tarnowskiego klubu TTSK K-Team Cezary Turek i Krzysztof Kłusak wystartowali w I rundzie zawodów z cyklu Time Attack Poland. Tarnowianie zaliczani byli do faworytów sobotnich zawodów i liczyli się w walce o zwycięstwo w klasie. Motopark Ułęż na którym rozgrywane były zawody, okazał się bardzo szybkim i wymagającym torem. O wielkim pechu może mówić Krzysztof Kłusak, który podczas pierwszego okrążenia wypadł z toru, uderzył w metalowe słupy i uszkodził samochód. Wypadek wyglądał bardzo groźnie ale kierowca o własnych siłach opuścił auto. Rok temu na tym torze Krzysztof Kłusak wygrał zawody. Niestety wypadek wykluczył naszego kierowcę z dalszej walki o cenne punkty. Natomiast udany występ na torze Motopark Ułęż zaliczył Cezary Turek. Kierowca startujący Renault Twingo RS od samego początku narzucił dobre tempo i nie oddał wywalczonej pozycji na podium. Kolejna II runda TAP rozegrana zostanie na Torze Jastrząb.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>