W Żabnie świętowano Dzień Kobiet

Koncert tarnowskiej grupy MONK i zespołu wokalnego Cantabile, bezpłatne porady zdrowotne i zabiegi kosmetyczne, szeroki asortyment biżuterii i artykułów dekoracyjnych – te i inne atrakcje czekały na Panie, które 5 marca odwiedziły Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Były także kwiaty i życzenia, które w imieniu męskiej części widowni złożył wszystkim Paniom Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie – Krzysztof Lechowicz. Na zakończenie wieczoru na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Siedliszowic „U Tatara”.

Główną atrakcją wieczoru były koncerty. Przed żabnieńską publicznością zaprezentował się zespół wokalny Cantabile z Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, który zaprezentował znane i lubiane piosenki o kobietach. Wybrzmiały m.in. „Brunetki, blondynki” czy „Być kobietą”.

Muzyczny bukiet dla Pań przygotował też tarnowski zespół MONK, który zachwycił licznie zgromadzoną publiczność. Panowie, tradycyjne dla swojej formacji – bez udziału instrumentów, wykonali szereg popularnych utworów muzycznych. Publiczność mogła wysłuchać m.in. kompilacji utworów Zbigniewa Wodeckiego czy Michaela Jacksona. Nie zabrakło klasyki muzyki popularnej i muzyki filmowej. Zespół łatwo nawiązał też współpracę z publicznością, czego efektem było wspólne śpiewanie…