Menu

NEWSICAL – tworzyMY musical dziecięcy

Co się stanie, gdy spotka się ze sobą czwórka wyjątkowych dzieci – podróba, brzydula, cherlak i robaczka? Czy przestaną być odrzucani i wyszydzani? I czy uda im się uratować świat?….

„To jest opowieść o szczęściu. I o przyjaźni. O nas…” – tymi słowami rozpoczyna się musical. Jest to również opowieść o samotności, niezrozumieniu i o pułapkach współczesnego świata.

Serdecznie zapraszamy na premierę pierwszego w Tarnowie musicalu, w którym występują wyłącznie dzieci z klas V-VIII tarnowskich (i nie tylko) szkół podstawowych. Projekt został zrealizowany w ramach nagrody Nauczyciel z Kulturą, przyznawanej przez Prezydenta Miasta Tarnowa.  Od kwietnia 2018 r. młodzi artyści przygotowywali spektakl pod okiem specjalistów z różnych dziedzin sztuki : Katarzyna Mucha (choreograf), Sylwia Pasek (trenerka wokalna, wokalistka), Ireneusz Pastuszak (aktor), Marcin Sobczyk (scenografia, kostiumy, dźwięk).

Organizator : Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Tarnowie
Współorganizator : Centrum Sztuki Mościce
Premiera : 24 marca 2019, godz. 14.00, sala widowiskowa Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1
Bilety do nabycia w kasie Centrum Sztuki Mościce, 5 zł
Scenariusz i koordynacja : Magdalena Trusz
Muzyka : Bartłomiej Szułakiewicz
Inspicjent : Beata Roik

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>