Dunajec Zakliczyn wygrał w Ciężkowicach

PIŁKA NOŻNA. Drużyna piłkarska Dunajca Zakliczyn wywalczyła puchar burmistrza Ciężkowic. Tradycyjnie już w hali sportowej w Ciężkowicach odbył się turniej piłkarski o trofeum włodarza gminy. Puchar za wywalczone pierwsze miejsce odebrał w niedzielę po południu z rąk Zbigniewa Jurkiewicza kapitan drużyny Dunajca. Turniej był sprawdzianem dla piłkarzy przed zbliżającym się wielkimi krokami rozpoczęciem rundy wiosennej. Obejrzyjcie zdjęcia z wręczenia pucharów i podsumowania turnieju, którego gospodarzem była Ciężkowianka Ciężkowice.