Menu

Pralka Samsung AddWash – poznaj nową jakość prania!

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego prześcigają się we wprowadzaniu na rynek coraz to nowszych produktów, które mają nam w maksymalny sposób ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków oraz dzięki którym zaoszczędzimy czas i pieniądze. Dlatego każdy z podstawowych sprzętów, których używamy na co dzień, zostaje wyposażony w nowe funkcje, co pozwala nam na przykład oglądać filmy czy seriale na ekranie lodówki. Nowe technologie i systemy nie ominęły również pralek. Obecnie możemy kupić takie, które programują się automatycznie i dopasowują program prania do rodzajów tkanin. Warto więc poznać zalety i wszystkie funkcje najnowocześniejszych pralek.

Pralka Samsung AddWash – co należy wiedzieć o jej właściwościach?

Marka Samsung przygotowała w swojej ofercie pralki, które posiadają kilkadziesiąt funkcji maksymalnie ułatwiających nam robienie prania. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim system QuickDrive. QuickDrive to specjalnie skonstruowany bęben, składający się z bębna głównego oraz tylnej płyty. Oba te elementy mogą się poruszać niezależnie od siebie. To z kolei sprawia, że ubrania podczas prania również poruszają się w dwóch kierunkach, co bezpośrednio przekłada się na jeszcze szybsze i jeszcze skuteczniejsze usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Poza tym dzięki QuickDrive pranie trwa krócej, co pozwala zaoszczędzić czas, ale również energię, którą pralka zużywa w czasie prania. Ponadto bęben w systemie QuickDrive posiada specjalnie wyprofilowane otwory, które dodatkowo są wyścielone powłoką usprawniającą wirowanie poprzez bardziej efektywne odprowadzanie wody. Pralka Samsung AddWash pozwala nam również na dodawanie ubrań w czasie prania, a to za sprawą dodatkowych drzwi, które umożliwiają dokładanie kolejnych sztuk odzieży bez konieczności otwierania całej pralki. Co ważne, dzięki systemowi AddWash ubrania możemy dodawać na każdym etapie prania, na przykład wyłącznie podczas płukania, jeśli chcemy po prostu odświeżyć naszą odzież. Warto również pamiętać, że system AddWash zapewnia swobodny przepływ powietrza, ponieważ możemy wietrzyć wnętrze pralki, nie otwierając przy tym drzwi głównych. Ponadto pralka Samsung AddWash może być sterowana z każdego miejsca na świecie, a to za sprawą specjalnej aplikacji. Po zainstalowaniu jej w swoim telefonie możemy uruchomić urządzenie zdalnie, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Wystarczy, że będziemy mieć dostęp do Internetu. Ponadto dzięki tej aplikacji otrzymamy powiadomienie, kiedy pralka zacznie etap płukania czy wirowania, co pozwoli nam właśnie na dodawanie ubrań w czasie prania w zależności od potrzeb. Pralka Samsung AddWash gromadzi również informacje na temat stopnia zabrudzenia ubrań, ich ilości czy rodzaju tkanin i na tej podstawie samodzielnie dobiera odpowiedni program prania.

Czym kierować się podczas zakupu pralki?

Nie ulega wątpliwości, że wymienione funkcje ułatwiają robienie prania, a my w zasadzie musimy wyłącznie włożyć do pralki brudne ubrania i ją uruchomić. Pamiętajmy jednak, że wybierając pralkę, nie możemy skupić się wyłącznie na jej dodatkowych funkcjach. Przede wszystkim należy dobrać jej wielkość do swoich potrzeb. Pamiętajmy, że duża pralka, czyli taka o pojemności około 9-10 kg, sprawdzi się u licznej rodziny, a niekoniecznie może się okazać optymalnym rozwiązaniem dla jednej osoby lub dla pary. Ważną rolę odgrywa również sam wygląd pralki, zwłaszcza jeśli decydujemy się na urządzenie wolnostojące. Z kolei jeśli szukamy pralki przeznaczonej pod zabudowę, pamiętajmy, że tego rodzaju sprzęty będą miały nieco inne wymiary niż standardowe pralki wolnostojące.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>