Świetna dyspozycja drużyny z Borzęcina

FUTSAL. Za nami pierwsza runda rozgrywek Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu 2018/2019. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa przyjezdnej drużyny z Borzęcina.

GRYF plasuje się na pozycji wicelidera ze stratą zaledwie dwóch punktów do faworyzowanych Zakładów Mechanicznych. Beniaminek dysponujący pokaźną kadrą doświadczonych futsalowców nie uniknął dwóch porażek. Trzecią lokatę zajmuje obecnie Lumaro Elbud, aktualny Mistrz TLF po słabszym początku wrócił na właściwe tory.

Przed sezonem w gronie czołowych zespołów wskazywano kilka ekip. Na półmetku rozgrywek w tej stawce zamieszał Borzęcin wygrywając kolejno pięć spotkań. Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna z powiatu brzeskiego ma najmniej straconych bramek, a jej lider Rafał Ciesielski plasuje się w czołówce najskuteczniejszych strzelców TLF.

Druga część rozgrywek zapowiada się pasjonująco. Rozgrywki potrwają do 10 marca. Tarnowska Liga Futsalu (Ekstraklasa) rozgrywa swoje mecze w każdą niedzielę w hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie Mościcach.

czyta także:

Maraton futsalowy zakończony sukcesem