Spotkanie opłatkowe ludowców

TARNÓW. Tradycyjnie w Święto Trzech Króli na spotkaniu opłatkowym w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim spotkali się ludowcy z Tarnowa i subregionu tarnowskiego.

Gości przywitał szef powiatowego PSL-u Stanisław Sorys, a potem było przemówienie prezesa krajowego partii Władysława Kosiniaka-Kamysza. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło parlamentarzystów, również z Platformy Obywatelskiej. Obecna była m.in. posłanka PO Urszula Augustyn, a także eurodeputowany PSL-u Czesław Siekierski. Zaproszenie przyjął także prezydent Tarnowa Roman Ciepiela. Nie zabrakło braci Kwaśniaków, radnego wojewódzkiego Adama Kwaśniaka oraz Czesława Kwaśniaka (pełnomocnik na Małopolskę partii Wolni i Solidarni). Licznie zjawili się burmistrzowie i wójtowie związani z PSL-em, między innymi burmistrz Brzeska Tomasz Latocha i burmistrz Ciężkowic Zbigniew Jurkiewicz. Muzyczne antrakty w czasie uroczystości umilała orkiestra dęta z Siedlisk koło Tuchowa, którą dyrygował Bogdan Stefan.

czytaj także:

Opłatek samorządowy subregionu tarnowskiego