Koncert Eleni w Żabnie

Ogromne rzesze fanów przyciągnął niedzielny koncert kolęd w Żabnie. Był on prawdziwą ucztą dla koneserów dobrej muzyki.

Przepiękne polskie kolędy i pastorałki, mnóstwo wzruszeń i wspólne śpiewanie – tak 30 grudnia wyglądał koncert pod tytułem „Maleńka miłość” w wykonaniu znanej i lubianej w całej Polsce, a także poza jej granicami, wielkiej gwiazdy sceny muzycznej – Eleni. Koncert odbył się w przepięknej scenerii żabnieńskiej świątyni.

Podczas koncertu wybrzmiały zarówno tradycyjne kolędy: „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, jak i pastorałki: „Maleńka miłość”, „Boże Narodzenie” i inne. Zgromadzeni w świątyni melomani śpiewali wspólnie z artystką i nagradzali występ gromkimi brawami. Eleni bisowała dwukrotnie, śpiewając na koniec (ku ogromnej uciesze słuchaczy) jeden ze swoich największych utworów „Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca”, dedykując go wszystkim jako noworoczne życzenia.

Eleni podczas koncertu towarzyszyli muzycy i kompozytorzy: Aleksander Białous i Kostas Dzokas. Koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów artystki. Wydarzenie zorganizowali: Burmistrz Żabna, Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Parafia pw. Św. Ducha w Żabnie.