Wyśpiewać święta w obcych językach

TUCHÓW. W sali Domu Kultury w Tuchowie odbył się już po raz szósty Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej im. Staszica w Tuchowie.

W konkursie wystąpiło 47 uczestników z ośmiu szkół podstawowych i ostatnich klas gimnazjalnych gminy Tuchów. Wykonanie piosenek śpiewanych po angielsku, niemiecku i hiszpańsku oceniało jury w osobach: Michalina Ropska, nauczycielka języka angielskiego w CKZiU w Tuchowie i Tadeusz Goliszewski, nauczyciel muzyki w ognisku muzycznym w Tuchowie. Więcej w gazecie miasto i ludzie.