Świąteczne ozdoby z papieru

Szukasz oryginalnych bombek na choinkę? Przyjdź na warsztaty Biura Wystaw Artystycznych na dworzec PKP i wykonaj samodzielnie ozdoby z papieru.

Do przygotowania świątecznych dekoracji posłużą stare plakaty BWA. Na chętnych czekają wzory do składania i wycinania papieru oraz wszystkie inne potrzebne materiały.

Stanowisko do samodzielnego wykonania ozdób będzie dostępne do 23 grudnia w godzinach 10.00-17.00.

Projekt realizowany jest w ramach projektu „Bon kultury / Odkrywanie sztuki” współfinansowanego z budżetu miasta.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku