Menu

Dzień otwarty w CSM

Warsztaty z prezentacją scenotechniki, spektakl stworzony przez osoby niesłyszące czy zwiedzanie sali widowiskowej po modernizacji. Tak pokrótce prezentuje się program dnia otwartego w Centrum Sztuki Mościce, który zaplanowano 17 grudnia.

Ci, którzy w tym dniu przyjdą do CSM, będą mieli okazję obejrzeć spektakl muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły dla Niesłyszących i Słabosłyszących. „Królowa śniegu” to inscenizacja, w której nie pada ani jedno słowo. Atutem sztuki są kostiumy, rekwizyty młodych artystów i znakomita muzyka.

Z kolei dla kinomaniaków organizatorzy przygotowali film przyrodniczy „Mali giganci”. Produkcja przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów, pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe ma przygody. Film ukazuje, jak wielką odwagą i „super-mocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by uciec przed niebezpieczeństwem i zwyciężyć w walce o przetrwanie.

Szczegółowy program dnia otwartego CSM przedstawia się następująco:

godz. 10.30 – warsztaty na sali widowiskowej z prezentacją scenotechniki
godz. 11.00 – „Królowa śniegu” – spektakl muzyczny
godz. 11.50 – „Mali giganci”- film przyrodniczy BBC Earth
godz. 13.00 – „Królowa śniegu” – spektakl muzyczny
godz. 13.50 – „Mali giganci”- film przyrodniczy BBC Earth

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>