Bezpłatne warsztaty z e-marketingu

Fundacja Regionalnego Rozwoju Edukacji we  współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa, zaprasza do udziału w BEZPŁATNYCH, 3-dniowych warsztatach szkoleniowych pn. „E-Marketing – szkolenia dla przedsiębiorców” skierowanych do przedsiębiorców z sektora MŚP (zarówno właścicieli firm, jak i pracowników).

Strefa Przedsiębiorcy DESK w Tarnowie, ul. Wałowa 16

04 grudnia 2018r. , godz. 9:00 – 15:00
05 grudnia 2018r.,  godz. 9:00 – 15:00
10 grudnia 2018r.,  godz. 9:00 – 15:00

Program:

4 i 5 grudnia 2018 – narzędzia sprzedażowe oraz analityczne Google dla dynamicznego rozwoju lokalnej firmy.
10 grudnia 2018 – wykorzystanie przez lokalne firmy mediów społecznościowych do skutecznej komunikacji, promocji i sprzedaży internetowej.

Warsztaty prowadzone przez Certyfikowanych Specjalistów Google.

W trakcie każdego dnia warsztatów przewidziano przerwy kawowe wraz z poczęstunkiem.

Zgłoszenia i szczegóły:
 Strefa Przedsiębiorcy DESK – tel. 14 639 08 75
 e-mail: strefaprzedsiebiorcy@gmail.com
Udział w warsztatach BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator:
Fundacja Regionalnego Rozwoju Edukacji.
UWAGA! Część zajęć odbywać się będzie na komputerach – prosimy o przybycie z własnym sprzętem – zapewniamy bezpłatny dostęp do WiFi na czas warsztatów
Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.