Menu

Najlepsi kierowcy z regionu powalczą o Puchar Niepodległości

   W dniu 11 listopada na torze Motodrom Tarnów w Zbylitowskiej Górze wystartuje finałowa runda zawodów Junior Cup Rally & Race 2018. Najszybsi kierowcy z regionu będą mogli powalczyć, w tym wyjątkowym dniu, nie tylko o punkty do klasyfikacji generalnej, ale również  o Puchar Niepodległości.

Zawody z cyklu Junior Cup Rally & Race cieszą się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem startujących zawodników i kibiców. W klasyfikacji generalnej imprezy sklasyfikowanych jest sześćdziesięciu sześciu kierowców. Tym samym cykl zawodów JCR&R jest największą tego typu imprezą w regionie. Pośród uczestników zawodów nie brakuje utytułowanych nazwisk i legendarnych postaci z świata motosportu. Sama rywalizacja wśród kierowców jest bardzo zacięta, a o końcowym sukcesie zadecyduje nie tylko dyspozycja dnia, ale także wiele innych czynników takich jak dopasowanie opon i przygotowanie sprzętu. Zapraszamy wszystkich fanów motosportu na tor Motodrom Tarnów, początek zawodów o godzinie 12.

Klasyfikacja generalna w klasie JUNIOR, po czterech rundach zawodów JCR&R 2018.

Tomasz Pierzchała Subaru 100,100,100,80          suma 380 pkt
2. Cezary Turek RN Twingo RS 80,70,90,100      suma 340 pkt
3. Krzysztof Babicz J. BMW 90,60,60,70               suma 280 pkt

4.Krzysztof Kłusak Honda Civic 70,80,70,50 suma 270 pkt
5. Szymon Marut Honda Civic NS,10,50,60 suma 120 pkt
6. Kuba Sztorc Honda Civic 20,90,NS,NS             suma 110 pkt
7. Andrzej Łyko Subaru NS,8,NS,90                       suma 98 pkt
8. Albert Florkiewicz Fiat SC 40,5,40 ,NS              suma 85 pkt
9. Karol Opioła Citroen Saxo NS,NS,80,NS           suma 80 pkt
10 Kacper Włoch Fiat CC 60,NS,NS,NS                 suma 60 pkt
11. Olaf Niemiec Citroen Saxo 50,NS,NS,NS         suma 50 pkt
12. Michał Czuchra Honda NS,50,NS,NS               suma 50 pkt
13 .Kajetan Gawron VW Polo NS,20,NS,20           suma 40 pkt
14. Maciej Skuza RN Clio NS,NS,NS,40                 suma 40 pkt
15. Kacper Boro Honda NS,40,NS,NS                    suma 40 pkt
16. Mateusz Parządka BMW E36 30,NS,NS,NS   suma 30 pkt
17.  Jakub Gołąb Fiat CC NS,30,NS,NS,                 suma 30 pkt
18.  Kacper Małopolski VW GOLF NS,NS,30,NS   suma 30 pkt
19. Dawid Kowalczyk Honda NS,NS,NS,30          suma 30 pkt
20. Piotr Noga Peugeot 106 NS,NS,20,NS            suma 20 pkt

Klasyfikacja generalna w klasie OPEN po IV rundach zawodów JCR&R 2018

1. Wojciech Struk Subaru NS,90,90,100                suma 280 pkt
2. Sławomir Krasny Renault 80,20,80,60               suma 240 pkt
3. Bartłomiej Grochola BMW 50,70,20,90              suma 230 pkt

4. Rafał Szerszeń Mitsubishi Lancer NS,40,70,70  suma 180 pkt
5. Marcin Sikora Honda Civic 90,80,NS,NS           suma 170 pkt
6. Robert Tulicki BMW NS,100,60,NS suma 160 pkt
7. Grzegorz Marcisz RN Clio NS,NS,50,80              suma 130 pkt

8. Mateusz Jarzombek Honda Civic 70,50,NS,NS suma 120 pkt
9. Szymon Gawenda Citroen Saxo 30,30,NS,50 suma 110 pkt
10. Michał Jelonek Subaru 100,NS,NS,NS             suma 100 pkt
11. Wojciech Kowalczyk Subaru NS,NS,100,NS    suma 100 pkt
12. Marek Pacholarz Peugeot 8,60,30 NS              suma 98 pkt
13.Bartosz Turek RN Twingo RS 60,0,8,10            suma 78 pkt
14. Marcin Chrząstek BMW 2,10,2,40                    suma 54 pkt
15. Krzysztof Babicz S BMW 40,5,0,8                    suma 53 pkt
16. Andrzej Dykas Subaru NS,NS,40,NS               suma 40 pkt
17. Adrian Bełzak Citroen NS,NS,NS,30                suma 30 pkt
18. Patryk Dziura Alfa Romeo 20,NS,NS,NS         suma 20 pkt
19. Dariusz Cierniak BMW NS,NS,0,20                 suma 20 pkt
20. Tomasz Biały BMW 10,NS,NS,NS                   suma 10 pkt
21.  Kamil Sotwin Subaru Impreza NS,NS,10,NS   suma 10 pkt
22. Patryk Kret Honda NS,8,NS,NS                       suma 8 pkt
23. Adrian Pęcak Citroen Saxo NS,2,5,NS            suma 7 pkt
24. Paweł Biały BMW 5,NS,NS,NS                        suma 5 pkt
25.  Piotr Żemojtel Fiat CC NS,NS,NS,5                 suma 5 pkt
26. Sylwester Kargol Nissan NS,NS,3,NS             suma 3 pkt
27. Amadeusz Naklicki Fiat 3,NS,NS,NS               suma 3 pkt
28. Dawid Kołodziej Honda NS,3,0,NS                  suma 3 pkt
29. Maciej Nakielny RN Clio NS,NS,0 ,3                suma 3 pkt
30. Łukasz Moskalik Daewoo NS,NS,NS,2            suma 2 pkt
31. Jacek Tomana Fiat CC NS,NS,1,NS                  suma 1 pkt
32. Grzegorz Dubanik Fiat CC 1,NS,NS,NS           suma 1 pkt
33. Kamil Sawicki Honda NS,1,NS,NS                   suma 1 pkt
34. Arkadiusz Abram Opel NS,NS,0,1                    suma 1 pk
35. Kamil Boda Honda Civic 0,NS,NS,NS              suma 0 pkt
36. Łukasz Górka Fiat SC 0,NS,NS,NS                    suma 0 pkt
37. Jakub Gołąb Fiat CC 0,NS,0,NS                        suma 0 pkt
38. Karol Karcz Fiat SC 0,NS,NS,NS                       suma 0 pkt
39. Damian Mikołajek BMW 0,NS,NS,NS              suma 0 pkt
40. Grzegorz Moskal BMW 0,NS,NS,NS                 suma 0 pkt
41. Robert Długopolski Mitsubishi Lancer 0,NS,NS,NS suma 0 pkt
42. Krzysztof Święcicki Polonez FSO NS,0,NS,NS       suma 0 pkt
43. Mariusz Dubanik Fiat SC NS,0,NS,NS                     suma 0 pkt
44. Marcin Staniawski Opel NS,0,NS,NS                       suma 0 pkt
45. Łucja Wróbel Honda Civic NS,0,NS,NS                   suma 0 pkt
46. Dariusz Skowron Skoda NS,NS,0,0                         suma 0 pkt

Klasyfikacja generalna w klasie RWD po IV rundach zawodów JCR&R 2018

 1.Bartłomiej Grochola BMW 90,90,90,100            suma 370pkt.
2. Krzysztof Babicz J. BMW 100,80,80,70              suma 330pkt.
3. Marcin Chrząstek BMW 40,70,60,90                   suma 260pkt.

4. Robert Tulicki BMW NS,100,100,NS suma 200pkt.
5. Krzysztof Babicz S BMW 80,60,NS,60                suma 200pkt.
6. Dariusz Cierniak BMW NS,NS,50,80                   suma 130pkt.
7. Sylwester Kargol NISSAN NS,NS,70,NS             suma 70pkt
8.   Tomasz Biały BMW 70,NS,NS,NS                       suma 70pkt
9. Paweł Biały BMW 60,NS,NS,NS                          suma 60pkt
10. Mateusz Parządka BMW 50,NS,NS,NS             suma 50pkt
11.  Krzysztof Święcicki POLONEZ NS,50,NS,NS    suma 50pkt
12. Damian Mikołajek BMW 30,NS,NS,NS              suma 30pkt
13. Grzegorz Moskal BMW 20,NS,NS,NS               suma 20pkt

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>