Nowi radni Tarnowa

Mieszkańcy Tarnowa wybrali nowych radnych miasta. PiS traci samodzielną większość w radzie. Oficjalne wyniki:

Koalicja Obywatelska – 9 mandatów:
Robert Wardzała, Kinga Klepacka, Zbigniew Kajpus, Sebastian Stepek, Roman Ciepiela, Marian Wardzała, Marek Ciesielczyk, Piotr Augustyński, Krystyna Mierzejewska.
Nasze Miasto Tarnów – 5 mandatów:
Tomasz Olszówka, Jakub Kwaśny, Tadeusz Żak, Grażyna Barwacz, Piotr Górnikiewicz.
Zjednoczona Prawica – 11 mandatów:
Kazimierz Koprowski, Anna Krakowska, Angelika Świtalska, Piotr Wójcik, Roman Korczak, Stanisław Klimek, Ryszard Pagacz, Józef Gancarz, Mirosław Biedroń, Dawid Solak, Piotr Sak.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Komentarze ( 1 )