Tarnowscy policjanci zatrzymali dilera i przejęli blisko 2 kilogramy amfetaminy

Policjanci z Tarnowa konsekwentnie realizują swój plan oczyszczenia miasta z narkotyków. Tym razem przejęli blisko 2 kilogramy amfetaminy, kilkadziesiąt gramów marihuany i tabletki ekstazy, o czarnorynkowej wartości około 70 tysięcy złotych. Zatrzymany został 31-letni diler, który usłyszał  zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące

„Kryminalni” z komisariatu Tarnów-Zachód rozpracowali kolejnego tarnowskiego dilera.  W połowie ubiegłego tygodnia, w wyniku sprawnie przeprowadzonych działań zatrzymali 31-letniego tarnowianina, w mieszkaniu którego ujawnili prawie 2 kilogramy amfetaminy, 55 gramów marihuany i kilka tabletek ekstazy, których wartość szacuje się na około 70 tysięcy złotych.

Podczas policyjnej akcji mężczyzna próbował pozbyć się narkotyków, wyrzucając je przez okno i do toalety. Został przewieziony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania narkotyków, za które grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności. Decyzją sądu 31-latek trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące.

W związku z realizacją zatrzymane zostały także dwie osoby, przy których ujawniono pojedyncze działki amfetaminy i marihuany.  31-letniemu tarnowianinowi oraz 28-letniej mieszkance powiatu przedstawiono zarzut posiadania narkotyków.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku